O spoločnosti
Agentúru domácej ošetrovateľskej starostlivosti (ďalej ADOS) v Leviciach ako prvú založila Mgr. Zdenka Hájeková v roku 1998. ADOS sa transformovala v roku 2002 na ADOS VITA s.r.o. so sídlom v Leviciach, ulica Sokolovská 13. Postupne sa rozrastala ako o klientov tak aj o zamestnancov. Za obdobie fungovania poskytla ošetrovateľskú starostlivosť niekoľkým tisíckam pacientov, pričom získala množstvo cenných skúseností a praxe. V súčasnosti ADOS VITA s.r.o. zamestnáva šesť erudovaných zdravotných sestier s vysokoškolským vzdelaním.

ADOS VITA s.r.o. sa zaoberá okrem ošetrovateľskej aj opatrovateľskou starostlivosťou. V roku 2007 založila neziskovú organizáciu Justína n.o., ktorá poskytuje opatrovateľskú starostlivosť v Domove sociálnych služieb v Podlužanoch.

Aktuality
30. septembra 2017 :
Stránka bola aktualizovaná.

2. augusta 2010 :
Stránka bola aktualizovaná. Fotogaléria bohužiaľ stále nefunguje, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Tento nedostatok sa pokúsime vyriešiť čo najskôr.

24. júla 2010 :
Spustená webová stránka. Na stránke sa stále pracuje a preto je možné, že počas prehliadania stránky narazíte na chyby. Pokúsime sa ich odstrániť čo najskôr. Ďakujeme za porozumenie.

S pozdravom ADOS tím.